Ray Super Remote je univerzální dotykový ovladač

Novinky |

Najít ideální univerzální ovladač pro domácí kino nemusí být snadné. Pokud však chcete opravdu moderní dotykový ovladač, vyzkoušejte Ray Super Remote.

Ray Super Remote je univerzální dotykový ovladačS pouze několika fyzickými tlačítky by leckdo mohl Ray na první pohled zaměnit za smartphone. Zařízení má 4,8palcový dotykový displej, pomocí něhož lze provádět většinu úkonů. Na ovladači lze například zobrazit televizní program, vyhledávat filmy podle názvu nebo filtrovat výsledky dle žánru. I když je pravdou, že na trhu již jsou aplikace, které promění váš telefon v dálkový ovladač, výhodou Ray je nepochybně to, že bude vždy na svém místě. Stejně jako jiné univerzální ovladače umí i Ray ovládat celou řadu zařízení od domácího kina, přes set-top boxy jako Roku až po Xbox.


Tradiční univerzální ovladače, které jsou na trhu, může být někdy složité nastavit - obzvláště tehdy, pokud nemají displej. Oproti tomu Ray má přívětivé uživatelské rozhraní, jež není třeba složitě studovat. Na druhou stranu ovladač není vůbec levný - v současné době jej lze předobjednat za 199 dolarů.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: ray

Komentáře