PS4 se prodává mnohem lépe než Xbox One

Novinky |

Analytická společnost NPD Group oznámila, že Sony v lednu 2014 prodalo téměř dvakrát tolik kusů PlayStationu 4, než Microsoft Xboxu One.

PS4 se prodává mnohem lépe než Xbox OneNPD Group však bohužel neoznámila, kolik kusů konzolí se minulý měsíc přesně prodalo. Obě konzole byly vydány v rozmezí dvou týdnů na konci minulého roku před nákupní horečkou, jež vypukla o Vánocích. Počet her pro obě konzole nové generace byl zpočátku značně omezen. Microsoft nedávno oznámil, že jeho nová konzole se prodává 2,29× rychleji než její předchůdce Xbox 360. Kromě her Call of Duty: Ghosts a Lego Marvel Super Heroes v tržbách stále vítězí tituly určené pro PlayStation 4.


S touto rychlostí to vypadá, že se Xbox One může stát nejrychleji se prodávající konzolí v historii Microsoftu vůbec. Ať už se přikláníte na stranu Sony či Microsoftu, dobré tržby obou konzolí jsou dobrou zprávou pro všechny hráče. Pro letošek je připraveno vydání hned několika očekávaných hitů jako Titanfall, Destiny, The Crew nebo Watch Dogs, které poptávku po konzolích jistě ještě zvýší.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: © TheSupe87 - Fotolia.com

Komentáře