První kamenný obchod Microsoftu mimo Severní Ameriku bude v Austrálii

Novinky |

Americká společnost Microsoft oznámila, že její první kamenný obchod mimo Severní Ameriku bude otevřen v australském Sydney.

První kamenný obchod Microsoftu mimo Severní Ameriku bude v AustráliiMicrosoft má v současné době ve Spojených státech, Kanadě a Portoriku 110 kamenných obchodů. Novou vlajkovou lodí v asijsko-pacifickém regionu se má podle představitelů amerického gigantu stát obchod v australském Sydney. Microsoft Store bude umístěn jen kousek od kamenných obchodů Apple a Samsungu či prvního australského obchodu známé americké kosmetické firmy Sephora.


Kromě počítačů Windows, tabletů Surface, telefonů s Windows Phone, konzolí Xbox a produktů řady Office bude v obchodě také speciální úsek zaměřený na opravy a podporu uživatelů. „Bude to víc než jen obchod. Plánujeme zde pravidelně pořádat workshopy a různé vzdělávací projekty,“ uvedl šéf Microsoft Australia Pip Marlow s tím, že nový obchod se bude rozprostírat na dvou patrech o úctyhodné ploše 550 metrů čtverečných a bude otevřen ještě na konci tohoto roku. O expanzi do dalších zemí zatím Microsoft žádné informace neprozradil.

 

Zdroj: CNETÚvodní foto: Microsoft


Související články
Komentáře