Profesionální verze služby Imgur je nyní dostupná pro všechny uživatele zcela zdarma

Novinky |

Portál Imgur, který umožňuje sdílení obrázků, oslavil šesté narozeniny. Jeho tvůrci při této příležitosti oznámili, že profesionální verze služby bude nyní dostupná všem uživatelům zcela zdarma.

Profesionální verze služby Imgur je nyní dostupná pro všechny uživatele zcela zdarmaTo znamená, že kdokoli nyní bude moci využít Imgur k ukládání neomezeného počtu obrázků, přistupovat u obrázků ke kompletním statistikám a upravovat či mazat kdykoli jakékoli obrázky nahrané na síť. Kromě toho budou všichni uživatelé Imguru moci libovolně komentovat, hlasovat a sdílet obrázky na komunitním webu. "Pro Imgur to bylo skvělých šest let. To, co začalo jako jednoduchá služba k nahrávání obrázků, se přeměnilo v dynamickou komunitu," uvedl Imgur na svém blogu.


Imgur se nově přesouvá na model, kdy budou všechny funkce přístupné všem uživatelům, avšak na druhou stranu se všem také budou zobrazovat reklamy. "Od nynějška bude na každé stránce k vidění jedna malá reklama," uvedl Imgur v e-mailu předplatitelům služby Imgur Pro. Předplatitelům verze Pro se reklamy nebudou zobrazovat až do té doby, než vyprší jejich předplatné. Uživatelům, kteří si službu předplatili v uplynulých 30 dnech, budou peníze vráceny.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: (c) lil_22 - Fotolia.com

Komentáře