Přenosné pevné disky Stor.e Art od Toshiby

Novinky | 06.08.09

Společnost Toshiba představila novou generaci přenosných pevných disků Stor.e Art s rozhraním USB 2.0. Prudukty nabízejí funkce zálohování systému, šifrování chráněné heslem a další zajímavé vlastnosti.

Přenosné pevné disky Stor.e Art  od Toshiby

 

Přenosné disky Stor.e Art s rozměry 2,5" od společnosti Toshiba se vyznačují výrazným  barevným designem symetrického stylu. V Evropě, na Středním východě a v Africe budou dostupné prostřednictvím hlavních prodejců a online obchodů ve třetím čtvrtletí roku 2009.

 

 

Vylepšené zálohovací funkce spolu se šifrováním chráněným heslem může každý uživatel využít k ochraně před selháním systému a neoprávněným přístupem k digitálnímu obsahu. Tyto nové osobní produkty pro ukládání dat jsou vybaveny softwarem, který je speciálně přizpůsoben pro prostředí systému Windows. Společnost Toshiba své produkty vybavuje softwarem NTI BackupNow EZTM, který umožňuje uživateli obnovit celý systém, i když nelze spustit Windows.

Začátečníkům při ovládání produktu dle Toshiby pomáhají grafické ovládací prvky, naopak vyspělí uživatelé mohou upravit předvolby zálohování, například četnost, úroveň zabezpečení nebo typy ukládaných souborů.Nové přenosné produkty společnosti Toshiba pro ukládání dat Stor.e Art jsou k dispozici s kapacitami 250 GB, 320 GB a 500 GB. Hmotnost se pohybuje kolem 155 gramů a velikost odpovídá formátu pohlednice. Disky jsou dále  vybaveny specifickými funkcemi - například vnitřním snímačem otřesů, speciální technologií zavádění a protiskluzovými podložkami, které pomáhají držet jednotku na místě.


Komentáře