Představenstvo Apple není spokojené se směřováním společnosti

Novinky |

Představenstvo společnosti Apple je údajně znepokojeno směřováním společnosti, která po smrti Steva Jobse nepředstavuje dostatečně inovativní produkty.

Představenstvo Apple není spokojené se směřováním společnostiČlenové představenstva se podle Fox Business nedávno sešli s Timem Cookem a diskutovali o tom, proč Apple nepředstavilo od vydání iPadu v roce 2010 žádný přelomový produkt. Cook již několikrát uvedl, že Apple pracuje na celé řadě nových a inovativních produktů, kromě iPadu mini však dosud žádný nepředstavil. Analytici očekávají, že Apple na podzim tohoto roku vydá alespoň iPhone 5S a levnější plastový iPhone 5C. Otázkou je, zda budou dva nové telefony stačit k tomu, aby uspokojily zákazníky na další rok, kdy by se měly objevit nové produkty jako iWatch a iTV.


Podle stanice Fox představenstvo Apple na Cooka tlačilo, aby "více inovoval a něco rychle udělal." Korespondent Fox Business Charlie Gasparino k tomu dodal, že pokaždé, když se doposud objevily informace o tom, že je představenstvo Apple znepokojeno kvůli produktům firmy, se mluví i o tom, zda je současný šéf společnosti pro svou práci tou nejvhodnější osobou.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: © Irochka - Fotolia.com

Komentáře