Podívejte se na nové Google Glass

Novinky |

Na internetu se v pondělí objevily HD fotografie nové verze chytrých brýlí Google Glass, které Google přiložil k dokumentaci zaslané americké komisi FCC.

Podívejte se na nové Google GlassI když je nová verze Google Glass v ledasčem podobná dříve představené verzi Explorer, hned na první pohled je viditelných i několik změn. Tou nejviditelnější je změna konstrukce, kterou lze vertikálně i horizontálně lépe přizpůsobit uživateli tak, aby Google Glass padly lépe, podobně jako běžné brýle. Podle informací listu Wall Street Journal bude brýle pohánět nový procesor Intel Atom, díky němuž se jejich výdrž zvýší o dvě hodiny.


Navíc je zařízení opatřeno lepším Wi-Fi modulem a je možné k němu magneticky přiložit externí baterii, díky níž vydrží ještě o něco déle. Podle Wall Street Journal jsou Google Glass vyobrazené na fotkách zaslaných FCC jen jednou z několika verzí, které Google vyvíjí v rámci tzv. Projektu Aura (nemá nic společného s Projectem Ara, v rámci něhož jsou vyvíjeny modulární telefony).

 

Zdroj: IDG News Service                                                       Úvodní foto: google

Komentáře