Pod značkou Philips se představuje nový kancelářský monitor

Novinky |

Firma MMD uvedla na český trh pod značkou Philips nový 27palcový monitor prodávaný pod poměrně komplikovaným označením 272P4QPJKEB.

Pod značkou Philips se představuje nový kancelářský monitorMonitor disponuje PLS Quad HD panelem, který slibuje výborně ostré detaily a široké pozorovací úhly. Rozlišení monitoru činí 2 560 x 1 440 pixelů. Využijí jej tak zejména architekti a další techničtí pracovníci či grafičtí designéři. Těm jistě přijde vhod i 8bitová barevná hloubka a sRGB barvy.

Kromě toho je zařízení vybaveno integrovanou webkamerou i mikrofonem, což jsou prvky, které oceníte, budete-li chtít v práci provádět videokonference. Podporovaná funkce MultiView zase umí paralelně zobrazit obrazový obsah ze dvou vzájemně nezávislých zdrojů.

K podporovaným standardům patří HDMI (tento port naleznete na monitoru hned dvakrát), vysokorychlostní rozhraní USB 3.0 nebo DisplayPort. Výrobce myslel i na ergonomii – stojan SmartErgoBase je nastavitelný tak, že můžete monitor snížit třeba téměř na úroveň stolu. Funkce PowerSensor zase šetří energii – automaticky tlumí jas obrazu, nesedíte-li právě u počítače.

Monitor zakoupíte na českém a slovenském trhu za doporučenou maloobchodní cenu 15 499,- Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ PhilipsÚvodní foto: Philips

Komentáře