Photoshop Touch pro Android a iOS končí

Novinky |

Firma Adobe oznámila, že ukončuje vývoj svých mobilních aplikací Photoshop Touch pro mobilní operační systémy iOS a Android.

Photoshop Touch pro Android a iOS končíPhotoshop Touch pro telefony je stále dostupný v App Store i Google Play za pět dolarů, zatímco verze optimalizovaná pro tablety stojí dvojnásobek. Podle Adobe budou však aplikace k dispozici pouze do 28. května, přičemž pokud si je jednou zakoupíte, budou fungovat do té doby, než je odinstalujete (i když už nebudou aktualizovány). Vývojáři z Adobe se podle svých slov namísto Photoshop Touch zaměří na tzv. projekt Rigel, jehož cílem je přinést na mobilní zařízení aplikace, které budou podobnější těm desktopovým a nabídnou tak mnohem více pokročilých funkcí.


V mezičase mohou uživatelé mobilních zařízení využívat mobilní aplikace obsažené v cloudové sadě Creative Cloud, mezi něž patří Photoshop Mix, Shape CC, Color CC, Brush CC a Comp CC. Jak dodali vývojáři z Adobe, u těchto aplikací si mohou být uživatelé vždy jisti, že používají jejich nejnovější verze.

       

Zdroj: IDG News ServiceÚvodní foto: Adobe

Komentáře