PayPal vyhodil ředitele pro strategii, posílal nevhodné tweety

Novinky |

Nejste-li týmovým hráčem, musíte z kola ven. Tohoto pravidla se držel PayPal, když o víkendu vyhodil svého nového ředitele pro strategii poté, co se několika tweety nevhodně trefoval do svých spolupracovníků.

PayPal vyhodil ředitele pro strategii, posílal nevhodné tweetyZvláštní tweetovací série Rakeshe „Rockyho“ Agrawala údajně začala v sobotu v jednu v noci místního času na jazzovém festivalu v New Orleans. Jak zdůrazňuje web Business Insider, nazval tento manažer viceprezidentku pro globální komunikace PayPalu Christinu Smedleyovou zbytečným středním manažerem a „kusem h***a“ (piece of sh*t).

Následně Agrawal publikoval několik nepřeložitelných, gramaticky a stylisticky nelogických tweetů týkajících se pravděpodobně toho, kdo by měl být vyhozen z PayPalu.

Agrawal twitter

Zprávy sice již byly smazány, ale problém už byl na světě. V sobotu odpoledne PayPal publikoval tweet, který oznamoval, že Agrawal již pro společnost nepracuje, neboť pro takového chování má firma nulovou toleranci.

Agrawal později na Twitteru vysvětlil, že používal nový telefon a zprávy byly určeny pro kolegu. Dodal, že asi nebyl dobrý nápad testovat nový telefon ve chvíli spánkové deprivace poté, co pracoval 20 hodin denně.

Ať už jde o pravdivou omluvu či nikoliv, stál ho výstřelek pozici u PayPalu, na které tak vydržel jen dva měsíce.

Zdroj: IDG News ServiceÚvodní foto: © Matteo Gamba - Fotolia.com

Komentáře