PayPal představil platební systém Here pro malé firmy

Novinky |

PayPal na konci tohoto týdne představil novou službu, která umožní malým společnostem přijímat platby celou řadou nových způsobů.

PayPal představil platební systém Here pro malé firmy
Firmy mohou díky PayPal Here přijímat platby po internetu, offline a s pomocí mobilních zařízení. Mezi platebními možnostmi je například platba prostřednictvím šifrované čtečky kreditních/debetních karet nebo přímo pomocí mobilní aplikace. Kromě nových možností plateb PayPal pro firmy připravil také jednotnou sazbu za poskytování svých služeb, a to 2,7 % z transakce - ať už je provedena jakkoli. Firmy budou mít také k dispozici debetní kartu, pomocí které získají snadný přístup k finančním prostředkům, které jim zákazníci zaslali. Za zmínku stojí také 24/7 podpora.

I když platební prostředky, které PayPal pomocí své nové služby nabízí, poskytují i jiné společnosti, PayPal poukazuje na sílu na trhu a důvěryhodnost svého jména. PayPal Here je v současné době dostupný pro firmy ve Spojených státech, Kanadě, Hong Kongu a Austrálii, další země však budou rychle přibývat. Na to, jak PayPal Here funguje, se můžete podívat v tomto videu.Úvodní foto: © ra2 studio - Fotolia.com

Komentáře