Panasonic uvádí nové řady 3D televizorů, na český trh zamíří v dubnu

Novinky |

Společnost Panasonic představuje hned několik nových produktových řad 3D televizorů, které nabídnou například takovou raritu, jakou je celoskleněné provedení. Na co všechno se můžeme letos těšit?

Panasonic uvádí nové řady 3D televizorů, na český trh zamíří v dubnu
Panasonic uvádí na trh nové řady 3D televizorů s LED podsvícením a technologií IPS Alpha - DT30 a DT35. Zástupci těchto produktových řad dle výrobce zaujmou moderním štíhlým designem Pure Line, svojí obrazovou kvalitou a rychlou odezvou 2 ms. Mezi další přednosti IPS Aplha panelů patří široký pozorovací úhel, 400Hz zobrazovací technologie a úsporný ekologický mód.

Ve výbavě nebude chybět ani internetová služba Viera Connect, Wi-Fi konektivita, možnost nahrávat filmy na připojený pevný disk či SD kartu, multimediální přehrávač Viera Image Viewer, vstup pro připojení PC, čtyři HDMI konektory a tři USB porty. Jednotlivé modely dostupné v 82cm a 94cm variantách by se na českém trhu měly objevit v dubnu letošního roku. Jejich ceny prozatím nebyly stanoveny.

Na své si v českých luzích a hájích v měsíci dubnu přijdou i příznivci high-endu. Spolu s již avizovanými řadami společnost Panasonic uvede také nové 3D televizory disponující panely neoPlasma, a to konkrétně ve čtyřech modelových řadách - VT30, GT30, ST30 a G30 s úhlopříčkami v rozpětí od 106 do 165 cm. Divákům nabídnou obraz zpracovaný 600Hz technologií a zahalený do elegantního hávu, jež se týká především řady  VT30, která bude uvedena na trh v celoskleněném provedení, a spolu s modely spadajícími pod GT30 se pochlubí i certifikací THX. Zajímavý aspekt představuje i šířka profilu, jež díky použitým panelům dosahuje pouze 3 cm.

Nejvyšší řada Viera VT30 nabídne čtyři modely s úhlopříčkami 106, 127, 139 a 165 cm. V její základní výbavě se  nachází  i dvojice 3D brýlí. Trojdimenzionální zobrazení podporují také řady GT30 a ST30, jež nabídnou modely s úhlopříčkami 106, 116 a 127 cm. Opomenuta nebyla ani bohatá funkční výbava umožňující přehrávání videosouborů v komprimovaných formátech AVCHD, MKV, WMV, DivX a DivX HD, jež lze streamovat prostřednictvím bezdrátového Wi-Fi adaptéru, nebo internetová služba Viera Connect. Modelová řada VT30 počítá s Wi-Fi konektivitou automaticky, k televizorům řady GT30 a ST30 lze dokoupit tzv. USB dongle. Televizory z řad VT30, GT30 i ST30 s úhlopříčkou 106 cm se začnou na českém trhu prodávat v dubnu tohoto roku.


Komentáře