Opravte si počítač s novou službou Microsoftu Fix It

Novinky | 17.04.10

Microsoft tento týden v tichosti spustil novou webovou stránku a betaverzi služby, která by uživatelům měla pomoci diagnostikovat problémy s Windows.

Opravte si počítač s novou službou Microsoftu

 

Fix It Center a služba Fix It Online jsou nové diagnostické nástroje Microsoftu, které by měly pomoci uživatelům Windows XP (se Service Packem 3 a SP2 na 64-bitové verzi XP Pro), Windows Vista, Windows 7 a Windows Server 2003 SP, Windows Server 2008 a Windows Server 2008 R2. Betaverze těchto služeb nabízí ke stažení softwarového klienta, kterého uživatel nainstaluje na svůj počítač a ten následně zjistí, jaké problémy jej zatěžují.

"Fix It Center automaticky najde a opraví mnoho běžných počítačových problémů. Navíc pomáhá předcházet novým problémům tím, že aktualizuje svou databázi a sám instaluje nezbytné aktualizace," napsal o nové službě na svůj blog Microsoft s tím, že Fix It systém uživatele prohledá a nabídne mu možnost nahlásit problém nebo jej přímo opravit. V současné době má služba ve své databázi řešení pro tři stovky známých problémů a další budou brzo přibývat.

Zdroj: ZDNET


Komentáře