OnLive Desktop Plus nabídne Windows 7 s Flashem na iPadu

Novinky |

Společnost OnLive oznámila, že za pět dolarů měsíčně uživatelům iPadů zpřístupní novou službu s názvem OnLive Desktop Plus, díky které budou moci na svém tabletu spustit desktopové rozhraní Windows 7.

OnLive Desktop Plus nabídne Windows 7 s Flashem na iPadu
Uživatelé se tak díky OnLive Desktop Plus z iPadu dostanou k aplikacím jako Microsoft Excel, PowerPoint, Adobe Reader a Internet Explorer (včetně podpory Flashe). Společnost OnLive již v lednu vydala bezplatnou verzi služby Windows 7 desktop pro iPad, avšak bez webového prohlížeče. S podporou IE se tak uživatelé nyní dostanou na svém iPadu k plnohodnotnému desktopu s tímto operačním systémem, což se hodí třeba na krátké výlety, kdy u sebe člověk nemá notebook. Desktop Plus lze použít také pro přístup k Dropboxu, Gmailu nebo Google Docs.

OnLive Desktop Plus nabídne uživateli 2 GB místa na ukládání dat online, společnost však plánuje také verzi, která za 10 dolarů měsíčně nabídne 50 GB online prostoru a možnost přidat si do virtuálních Windows 7 na iPadu také některé další aplikace, které v OnLive Desktop Plus nejsou. Podle prvních testerů služba funguje tak jak má, "desktop" má rychlou odezvu a Internet Explorer je velmi rychlý. OnLive Desktop Plus si můžete stáhnout z App Store.Úvodní foto: © PinkShot - Fotolia.com

Komentáře