Online výukový kurz sebeobrany

Novinky | 29.06.09

Projekt Zoom-Team nabízí výukový videokurz sebeobrany na internetu - uživatelé mají možnost seznámit se s obrannými technikami tak, aby si je mohli sami kdykoliv a kdekoliv vyzkoušet.

Online výukový kurz sebeobrany

 


Projekt ZOOM-TEAM přináší na webových stránkách www.zoom-team.eu týdenní videokurzy se základy i pokročilými prvky sebeobrany a bojového umění. Výukový videokurz naplňuje současně několik prvků zdravého životního stylu: zvyšuje sebevědomí, podporuje zdravý způsob života, umožní každému se  připravit na neočekávané situace (šikana, domácí násilí, znásilnění, ohrožení zdraví či života).

Techniky internetového videokurzu jsou dle autorů webu směřovány do reálného prostředí, ve kterém se lidé běžně pohybují a ve kterém může k napadení dojít. Jsou vytvářeny modelové situace, které se snaží co nevíce přiblížit realitu útoku a prostředí, a to od jednoduchých situací až po situace, kdy je např. více útočníků.


 
V první fázi představuje ZOOM TEAM verzi v češtině, slovenštině a polštině, během další fáze budou doplněny jazykové verze v angličtině, francouzštině, němčině, italštině, španělštině a ruštině.

 

Foto: Pixmac


Komentáře