Office 2016 budou vydány 22. září

Novinky |

Microsoft na svém oficiálním blogu oznámil, že nová verze jeho kancelářského balíku Office 2016 pro operační systém Windows bude vydána 22. září.

Office 2016 budou vydány 22. záříMicrosoft představil první build Office 2016 pro vývojáře a IT experty v březnu minulého roku. O dva měsíce později pak americký gigant zpřístupnil druhou preview verzi této aplikace na testování i běžným uživatelům a nyní je populární kancelářský balík konečně připraven na vydání. Mezi největší novinky patří užší propojení s cloudem, nápověda „Tell Me“ (nástupce legendární kancelářské sponky Clippy) a nová barevná schémata.


Potvrzení data vydání Office 2016 pro operační systém Windows přichází jen několik dnů poté, co zástupci Microsoftu vůbec poprvé v historii vystoupili na konferenci konkurenční společnosti Apple, kde představili nové funkce balíčku Office, jež využívají nejnovějších hardwarových vylepšení iPhonu a iPadu a softwarových vylepšení, jež přinese nový mobilní operační systém iOS 9. Jaká bude cena Office 2016 v České republice, zatím není jasné.

 

Zdroj: IDG News ServceÚvodní foto: Microsoft

Komentáře