Office 2011 pro Mac bude od října dostupný ve více než 100 zemích světa

Novinky | 04.08.10

Oficiální verze populárního kancelářského balíku Microsoft Office 2011 pro operační systém Mac OS X vyjde již letos v říjnu a prodávat se bude ve více než 100 zemích světa, české verze se však zatím nedočkáme.

Office 2011 pro Mac se na pultech se objeví ve dvou edicích - Home and Student a Home and Business. První z nich, obsahující programy Word, PowerPoint, Excel a Messenger, se začne prodávat za 119 amerických dolarů, zatímco rodinný balík Family Pack obsahující tři licence, které lze nainstalovat v rámci jedné domácnosti, bude stát 149 dolarů.

Edice Home and Business, která navíc obsahuje aplikaci Outlook, bude uvedena do prodeje za 199 dolarů. Pokud budete chtít Office 2011 pro Mac v této edici využívat jak v domácnosti, tak například i na firemním notebooku, budete si moci za 279 dolarů zakoupit Multi Pack obsahující dvě licence.

Všem zákazníkům, kteří si od tohoto týdne zakoupí Microsoft Office 2008 ve verzi pro Mac, bude v rámci věrnostního programu po uvedení verze Office 2011 na trh navíc umožněn bezplatný upgrade. Podrobnější informace o možnostech upgradu naleznete na webu Microsoftu.


Komentáře