O2 zavádí službu Rezerva, bude pomáhat zákazníkům v nouzi

Novinky | 20.12.10

Telefónica 02 nově nabízí pomoc svým zákazníkům, kterým dojde kredit ve stresové situaci a potřebují si zavolat či poslat textovou zprávu. V rámci služby Rezerva jim obratem poskytne kredit ve výši 30 Kč.

Tato rezervní třicetikorunová půjčka je určena uživatelům předplacených karet, jejichž aktuální zůstatkový kredit se pohybuje v rozmezí - 20 až 20 Kč, mají svou SIM kartu aktivovánu již déle než půl roku a za poslední dva měsíce si ji alespoň jednou dobili. Pro využití služby a okamžité přičtení rezervní částky stačí vytočit *107*#. Odečtena vám bude při nejbližším dobití, pokud tak však učiníte do sedmi dnů od poskytnutí půjčky, máte tuto službu zdarma. V opačném případě zaplatíte poplatek pět korun. Zapůjčený kredit nelze použít na prémiová čísla.

„Každodenně zažíváme stresové situace, když vyřizujeme urgentní SMS a telefonáty. Dvojnásob to zná ten, kdo používá předplacenou O2 kartu. Není nic horšího, než když člověk hraje o vteřiny a zjistí, že mu došel kredit a trafika je v nedohlednu. Právě těmto zákazníkům vycházíme službou O2 Rezerva vstříc,“ uvádí v tiskové zprávě Petr Matějovský, ředitel pro mobilní služby společnosti Telefónica O2.


Komentáře