O2 spouští nový web a zavádí elektronické vyúčtování

Novinky | 01.02.11

Tuzemský operátor Telefónica O2 dnes spustil své nové webové stránky, které mají přispět ke snazší orientaci uživatelů. Jejich největším lákadlem je však novinka v podobě elektronického vyúčtování.

"Na nových stránkách jsme se na základě zpětné vazby od zákazníků zaměřili především na přehlednost, jednoduchou orientaci v informacích a odlehčený design. Novinkou je také sekce Moje O2, kde zákazník najde elektronické vyúčtování pro mobilní i fixní služby, které je včetně podrobného výpisu hovorů či zasílání vyúčtování do emailu zcela zdarma," představil v tiskovém prohlášení stěžejní novinky Jindřich Fremuth, ředitel online divize společnosti Telefónica O2 Czech Republic.

Webové stránky o2.cz prošly kompletním redesignem. Po jejich načtení se uživatel ocitne přímo na nabídce produktů a služeb. Jednotlivé produkty pak v případě telefonů nabídnou širokou škálu vizualizací, možnost filtrování či porovnávání s ostatními přístroji. Nová verze stránek zprostředkuje také snazší přístup k ostatním portálům O2 a nabídne propojení se sociálními sítěmi Facebook, Twitter a YouTube.

Počínaje dnešním dnem si navíc každý zákazník může bezplatně aktivovat elektronické vyúčtování. Služba nabízí e-účet pro mobilní i fixní služby, podrobný výpis hovorů zdarma, zasílání vyúčtování do emailu zákazníka a SMS upozornění na nové vyúčtování. V prvních dvou měsících od pořízení služby může zákazník využívat paralelně jak elektronické, tak tištěné vyúčtování, aby zjistil, který typ mu více vyhovuje. Za tištěnou fakturu nic neplatí. Po uplynutí této doby mu bude jako standardní nastaven elektronický způsob. V případě, že požaduje nadále tištěnou i elektronickou verzi, zaplatí měsíčně 20 Kč.

Elektronické vyúčtování je zákazníkům dostupné na internetové adrese moje.o2.cz. Podnikatelé a firmy pak najdou aplikaci elektronického vyúčtování na adrese e-ucet.o2.cz.


Komentáře