O2 přizpůsobuje svůj mobilní portál pro majitele dotykových telefonů

Novinky | 10.02.10

O2 přináší novinku pro uživatele mobilních telefonů s dotykovým displejem, například pro iPhone, Nokia N97 nebo Samsung Corby.

O2 přizpůsobuje svůj mobilní portál pro majitele dotykových telefonů


O2 přináší novinku pro uživatele mobilních telefonů s dotykovým displejem, například pro iPhone, Nokia N97 nebo Samsung Corby. Nově je jim k dispozici na míru upravené rozhraní domácí stránky internetu v mobilu (http://m.o2mobil.cz), která je přizpůsobena ovládání pomocí prstů. Kromě příjemnějšího prohlížení si uživatelé navíc mohou přímo na hlavní stránku přidat své oblíbené internetové stránky.

Nové uživatelské rozhraní je určeno pro zákazníky využívající tarif Internet v mobilu, kteří vlastní mobilní telefony s dotykovým displejem. Obsah hlavní stránky si každý uživatel může přizpůsobit podle vlastních potřeb. Nastavit je možné až osm mini-aplikací nebo oblíbených služeb. Každá stránka, do které uživatel vstupuje z portálu mobilního internetu, obsahuje navigační lištu s vyhledávačem a odkazy na hlavní stránku, oblíbené položky či historii. Pro rychlejší práci jsou internetové stránky, které uživatel navštěvuje nejčastěji, umístěny přímo v horní části hlavní stránky.

Přístup na O2 portál mobilního internetu je poskytován zcela zdarma. Zákazníkům nejsou účtovány žádné poplatky za přenesená data.


Komentáře