O2 nabízí odměnu za dobití předplacených karet

Novinky | 30.09.09

Každý zákazník předplacené O2 karty nyní při každém dobití kreditu v minimální výši 200 Kč získá jednu z odměn. Hra startuje 3. října 2009 ve 14,00 hodin.

O2 nabízí odměnu za dobití předplacených karet

 

Nárok na odměnu mají automaticky všichni zákazníci předplacených služeb, kteří si dobijí kredit v minimální hodnotě 200 Kč. Ti, kteří si dobijí 400 Kč a více, mají šanci získat lepší odměny. Po každém dobití obdrží zákazník formou SMS zprávy kód, který vyplní na webové stránce soutěže www.odmenazadobiti.cz a obratem zjistí, jakou z odměn získal. Na stejných stránkách bude každý den zveřejněno 100 výherních okamžiků a ke každému z nich vypsána věcná odměna. Zákazník, který si dobije kredit v daný čas nebo nejdříve po něm, získává příslušnou věcnou odměnu. Sto zákazníků tak má možnost si každý den odnést hodnotnou odměnu v podobě televize s plochou obrazovkou, notebooku, mobilního telefonu, digitálního fotoaparátu, DVD přehrávače či poukázky na nákup zboží a zážitků. Pro všechny zákazníky, kteří nezískají jednu z věcných odměn, jsou automaticky připraveny balíčky služeb s bezplatným voláním, SMS, MMS či Internetem v mobilu.

Všichni zákazníci, kteří v daném měsíci využili svůj kód a vložili ho na www.odmenazadobiti.cz, zároveň získávají možnost soutěžit o dovolenou dle vlastního výběru v hodnotě 100 000 korun. Pokaždé, když vloží svůj kód, dostanou možnost odpovědět na soutěžní otázku. Ti, kteří si dobijí v hodnotě 400 Kč a více, získají jednu šanci na správnou odpověď navíc. O hlavní výhru se bude soutěžit vždy jednou měsíčně, podmínkou účasti je registrace.


Komentáře