Nvidia Shield se zatím prodává skvěle

Novinky |

Je zatím stále příliš brzy na to s jistotou říci, zda se nová herní konzole Shield od společnosti Nvidia uchytí, podle šéfa společnosti Jen-Hsun Huanga má však za sebou skvělý start.

Nvidia Shield se zatím prodává skvěleHuang to prohlásil během konference, na níž byly diskutovány finanční výsledky společnosti za uplynulé čtvrtletí s investory. Šéf Nvidie podotkl, že všechno, co jeho společnost zatím vyrobila, se prodalo a výrobní kapacity jsou nyní rozšiřovány. Je však potřeba vzít v úvahu, že Nvidia doposud svým partnerům odeslala pouze několik tisíc kusů zařízení. I tak Huang věří v to, že Nvidia Shield si dobře povede i v dlouhém období.


Herní konzole Nvidia Shield je na trhu necelé dva týdny a technologické portály ji hodnotí vesměs velmi kladně. Expertům se líbí možnosti přizpůsobení konzole podle gusta daného uživatele, ostrý světlý dotykový displej, dobrá odezva tlačítek a solidní výdrž baterie. Na druhou stranu některé recenze poukazují na nízké rozlišení displeje a příliš velké rozměry zařízení. To, zda se Nvidia bude těmito nedostatky zaobírat a začne pomalu pracovat na na další verzi své konzole, bude záležet na tržbách v následujících měsících.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: © TheSupe87 - Fotolia.com

Komentáře