Nvidia Grid nyní nabízí přes 35 her v 1080p kvalitě

Novinky |

Uživatelé tabletů Nvidia Shield a Shield Tablet mohou nyní díky aplikaci Hub Beta streamovat asi 35 her z cloudové herní služby Nvidia Grid v 1080p kvalitě.

Nvidia Grid nyní nabízí přes 35 her v 1080p kvalitěAby služba fungovala, jak má, potřebují uživatelé kromě jednoho z výše zmíněných zařízení rychlé připojení k internetu - ideální rychlost je 50 Mbps, i když podle Nvidie stačí i 30 Mbps - a speciální router. Ten sice není nezbytný, routery na seznamu Nvidie jsou však pro službu údajně lépe optimalizovány. K propojení vašeho zařízení s televizorem je navíc třeba využít HDMI kabel. Až budete mít všechen nezbytný hardware, stáhněte si z Google Play aplikaci Shield Hub Beta nebo si ji aktualizujte.


Podle Nvidie 1080p při 60 fps nyní podporuje více než pětatřicet her z jejího katalogu včetně známých titulů jako Batman: Arkham Origins, Devil May Cry 4, Ultra Street Fighter IV, Saints Row 3 nebo Dirt 3 Complete Edition. Služba Grid je pro testery dostupná zcela zdarma až do konce června tohoto roku. Informace o tom, kolik bude stát její finální verze, zatím nejsou dostupné.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: nvidia

Komentáře