Nový interaktivní displej od Sharpu využijí třeba školy

Novinky |

Společnost Sharp Electronics přichází s interaktivním 65palcovým plochým panelovým displejem (IFPD) s modelovým označením PN-VC651B.

Nový interaktivní displej od Sharpu využijí třeba školyNovinka je určena jak pro využití při školním vyučování tak pro segment malých a středních podniků. Vybavena je rozlišením Full HD (1 920 x 1 080 pixelů) i hladkým a pevným povrchem jako dosavadní modely Sharpu v tomto sektoru. Dotykové ovládání je podle výrobce „rychlé a citlivě reagující.“ Použitá technologie podporuje celkem šest bodů dotyku, a tak není problémem paralelní spolupráce dvou lidí na jedné obrazovce.

Speciálně pro učitele jsou k dispozici softwarové funkcionality včetně přizpůsobené grafiky a již prakticky samozřejmostí je pak kompatibilita s dalšími vzdělávacími aplikacemi. Zařízení IFPD Sharp PN-VC651B disponuje interaktivním softwarem s názvem Oktopus, s jehož prostřednictvím lze do zobrazovaného obsahu psát, kreslit a přidávat poznámky. Novinka je vybavena taktéž 15wattovými integrovanými reproduktory a video vstupem HDMI pro komplexní zpracování audiovizuálního obsahu ve třídách i konferenčních místnostech.

„Sharp má silný odkaz ve vývoji a řízení inovací na trhu s interaktivními displeji. PN-VC651B je rozšířením našeho portfolia, které splňuje požadavky nových a rychle rostoucích trhů po nákladově efektivním řešení, které změní třídy i spolupráci ve firmách a bude inspirovat vyšší produktivitu, lepší nápady a rychlejší rozhodování,“ říká Robert Hubluk, Sales Manager divize Visual Solutions Sharp Electronics CEE.

Interaktivní plochý panelový displej Sharp PN-VC651B je již dostupný u partnerů výrobce, cena je na vyžádání.

Zdroj: TZ SharpÚvodní foto: Sharp

Komentáře