Nový Galaxy Ace Plus dostal vyšší výkon i větší displej

Novinky |

Společnost Samsung představila nový smartphone Samsung Galaxy Ace Plus, který oproti svému předchůdci dostal více operační paměti, rychlejší procesor a nepatrně větší displej.

Nový Galaxy Ace Plus dostal vyšší výkon i větší displej
Jihokorejský výrobce elektroniky Samsung Electronics představil smartphone Galaxy Ace Plus, jenž představuje následovníka modelu „bez pluska“ uvedeného na počátku loňského roku. Galaxy Ace Plus je vybaven jednojádrovým procesorem s taktem 1 GHz a 512MB operační pamětí. Oproti předchůdci si tedy z hlediska frekvence polepšil o 20% a v případě paměti RAM dokonce zhruba o dvojnásobek. Úhlopříčka displeje byla navýšena na 3,65 palců (oproti 3,5 palcům v případě Galaxy Ace), avšak původní rozlišení 480 x 320 pixelů zůstává nezměněno.

Smartphone se již tento měsíc objeví nejprve na ruském trhu a později bude distribuován do Evropy, Jižní Ameriky, některých částí Asie, na střední Východ, do Afriky a Číny. Jak to napříč výrobci bývá u představování nového produktu dobrým zvykem, o ceně Samsung zatím mlčí.

Galaxy Ace Plus je sice první letošní novinkou představenou společností Samsung, ale určitě ne poslední. Dle očekávání by výrobce v dohledné době mohl uvést třetí verzi úspěšného modelu Galaxy S. Ten by měl být dle zvěstí vybaven Super AMOLED Plus HD displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů, čtyřjádrovým procesorem a 12MPx kamerou.Úvodní foto: © arrow - Fotolia.com

Komentáře