Nový Firefox obsahuje VoIP klienta

Novinky |

Nová verze webového prohlížeče Firefox obsahuje integrovaného VoIP klienta, jehož prostřednictvím si můžete volat a posílat zprávy se svými přáteli.

Nový Firefox obsahuje VoIP klienta„Firefox Hello Beta, jenž byl vyvinut ve spolupráci se společností Telefonica, je globální komunikační platformou zabudovanou přímo do našeho prohlížeče, která vám umožní při probíhajícím video chatu odesílat a přijímat zprávy,“ uvedla Mozilla. Pro spuštění funkce klikněte na ikonku smajlíka v menu, která otevře malé okno pro audio a video chat. Následně již lze jednoduše nejen komunikovat, ale i posílat zprávy.


Kromě VoIP klienta Firefox verze 41 přináší také funkci Účty, která umožňuje synchronizovat hesla, oblíbené položky, historii a otevřené záložky napříč desktopy a mobilními zařízeními. Na Androidu nový Firefox umožňuje lidem provádět hledání v různých vyhledávačích (Google i Bing) a dále přináší i vylepšenou detekci otevřených záložek a další zajímavé funkce. Firefox verze 41 je dostupný pro operační systémy Windows, Mac, Linux a Android.                                

 

Zdroj: IDG News ServiceÚvodní foto: PCWorld.com

Komentáře