Nový bezpečnostní balíček Secure ‘n’ Go Small Business od Verbatimu

Novinky | 10.01.11

Verbatim představil Secure ‘n’ Go Small Business Security Pack nabízející řešení zahrnující šifrování dat a ochranu koncových bodů.
Galerie


Small Business Security Pack od Verbatimu obsahuje dva základní elementy: USB flash disk s 256bitovým hardwarovým šifrováním a software pro ochranu koncových bodů. Tím pomáhá chránit firmu před krádeží nebo únikem dat, ale i před dalšími hrozbami, které souvisí s neautorizovaným připojením přenosných zařízení k firemním počítačům, jako jsou USB disky, kapesní multimediální přehrávače nebo digitální fotoaparáty. Software pro ochranu koncových bodů nutí všechny uživatele ve firmě používat pouze zabezpečené USB disky. Administrátor může zvolit, která konkrétní zařízení budou mít povolený přístup a přizpůsobit nastavení vlastním potřebám.

Mezi další softwarové funkce se řadí:

•    Sledování souborů – Software zaznamenává, které soubory se zapisují nebo jsou čteny z přenosných úložišť a umožňuje tak analyzovat, kdo přistupoval k jakým datům.
•    Upozornění na e-mail – V případě pokusu o připojení neautorizovaného zařízení k chráněnému PC může být administrátor upozorněn e-mailem.
•    Offline režim – Pokud je PC (např. notebook) odpojen od místní sítě, ochrana koncového bodu zůstane zachována v nezměněné formě. Při dalším připojení k místní síti je zasláno upozornění na e-mail.
•    Mnohojazyčné uživatelské rozhraní pro rychlé nastavení – v angličtině, němčině a francouzštině


Komentáře