Acronis True Image Home 2010 Plus Pack

Novinky | 15.12.09

Acronis Universal Restore slouží pro obnovu zálohy na odlišný hardware, přináší podporu dynamických disků a WinPE.

Acronis True Image Home 2010 Plus Pack


Acronis zahajuje prodej produktu Acronis True Image Home 2010 Plus Pack, což je doplňkové řešení, které nabízí domácím uživatelům širší možnosti pro obnovu souborů, aplikací a operačních systémů na odlišný hardware. Toto řešení také poskytuje podporu pro dynamické disky a předinstalační prostředí Microsoft Windows (Microsoft Windows Preinstallation Environments - WinPE).  

Acronis True Image Home 2010 Plus Pack je nejnovější přírůstek do rodiny produktů Acronis pro zálohování a obnovu. Je dostupný jako doplňkový modul pro Acronis True Image Home 2010. Obsahuje tři komponenty, které byly tradičně vyhrazeny pouze pro podnikovou řadu produktů Acronis, a tak je zpřístupňuje pokročilým uživatelům v domácnostech.

Popsané řešení obsahuje především komponentu Acronis Universal Restore, jež zajišťuje v případě, kdy dojde ke ztrátě nebo odcizení počítače, nebo pokud chce uživatel  využít nový nebo náhradní počítač, možnost jeho data a aplikace replikovat  na fyzický či virtuální počítač – bez ohledu na výrobce, model či nainstalované součásti.

Nový produkt dále poskytuje podporu pro dynamické disky, které nabízejí takové možnosti, jako jsou svazky z více diskových oddílů (partition) či svazky odolné proti poruchám, a úpravu velikosti diskových oddílů. Uživatelé mohou provést obnovení dynamických svazků buď na neformátované disky, nebo na stávající dynamické disky.

Popsané řešení také podporuje WinPE a umožňuje uživatelům nainstalovat nejnovější ovladače Microsoft, uživatelsky přizpůsobené skripty, aplikace a doplňky, čímž se zrychluje proces obnovy. V důsledku toho může uživatel po nabootování ze záchranného média Acronis True Image Home 2010 využít kromě stávajícího i další hardware a může také provést uživatelem přizpůsobené spuštění.


Ceny a dostupnost

Acronis True Image Home 2010 Plus Pack je dostupný v elektronické podobě na adrese www.acronis.cz a u všech hlavních dodavatelů výpočetní techniky v ceně 839,- Kč za licenci. Acronis True Image Home 2010 Plus Pack vyžaduje mít instalovaný Acronis True Image Home 2010 standardní edice.


Komentáře