Novinky na CES 2013 od společnosti Netgear

Novinky |

Společnost Netgear se na veletrhu CES 2013 v Las Vegas pochlubila novými produkty a technologiemi.

Novinky na CES 2013 od společnosti Netgear
Netgear na veletrhu získal prestižní ocenění 2013 CES Innovations Design and Engineering Awards, a to hned dvakrát – za kameru VueZone Add-On Night Vision Camera (VZCN2060) a multimediální přehrávač NeoTV MAX Streaming Player (NTV300SL).

Netgear VZCN2060

Pokud jde o model VZCN2060, jedná se o unikátní kameru pro noční vidění doplněnou infračervenou lampou. Kamera disponuje funkcí automatické detekce pohybu, záznamu vybraných událostí i zasílání upozornění na e-mail.

Portfolio multimediálních přehrávačů společnosti bylo na CES 2013 rozšířeno o model Netgear NeoTV Prime s Google TV (GTV100), jehož uživatelé mohou s jeho pomocí vyhledávat populární pořady, ať už se jedná o TV pořad, streaming, aplikaci nebo webové stránky.

Netgear WN3500RP

Netgear představil i přístroj rozšiřující dosah Wi-Fi sítě a šířku Wi-Fi pásma i vylepšující připojení mobilních zařízení. Ten nese název Wi-Fi Range Extender (WN3500RP) a jedná se o první extender, který může být připojen k reprosoustavě pro streamování zvuku pomocí technologie AirPlay ze zařízení iPad, iPhone i smartphonů s operačním systémem Android, podporujících technologii DLNA.

Zdroj: TZ NetgearÚvodní foto: Netgear

Komentáře