Čtyři nové laserové myši Verbatim

Novinky | 09.05.09

S příchodem jara spojila společnost Verbatim uvedení čtveřice nových myší na trh.

Čtyři nové laserové myši Verbatim


Wireless Laser Notebook Mouse


Model Wireless Laser Notebook Mouse se podle výrobce hodí především pro notebooky - USB přijímač je totiž šikovně připevněn ke spodku myši, takže jej neztratíte třeba při přenášení. Stejně jako ostatní myšky Verbatim, i tato se vyznačuje třemi stupni citlivosti pohybu (až do hodnoty 1600 dpi) a dále třemi individuálně nastavitelnými tlačítky, takže můžete jedním klikem vykonávat vaše oblíbené nebo často opakované funkce. V závislosti na tom, zda upřednostňujete maximální přesnost pohybu například při úpravě fotografií, anebo naopak svižné manévry při hraní her, si můžete přesně vybrat citlivost kurzoru, která vám nejvíce vyhovuje – k dispozici jsou tři různá nastavení - 800, 1200 a 1600 dpi. Pokud jsou v myši vložené baterie, aktuální nastavení DPI signalizuje světelný indikátor:
Zářící: 1600 dpi
Ztlumený: 1200 dpi
Zhasnutý: 800 dpi

Wireless Bluetooth Laser Notebook Mouse


Model Bluetooth Laser Notebook Mouse byl vyvinut zejména pro MacBooky a notebooky a tudíž se hodí pro mobilní použití, čemuž odpovídá i bezdrátová technologie Bluetooth. Myš je schopná úpravy fotografií s přesností jednoho pixelu, ale hodí se i pro bleskové manévry při hraní her. Bluetooth Laser Notebook Mouse se vyznačuje nastavitelnou citlivostí pohybu, kterou můžete využít k přizpůsobení rychlosti kurzoru.

Wireless Laser Desktop Mouse s dokovací stanicí


Wireless Laser Desktop Mouse od Verbatimu je vybavena moderní technologií, která díky laserovému snímači s vysokým rozlišením umožňuje vysoce přesný pohyb. K této myši patří i dokovací stanice, která slouží jako nabíječka. Jakmile ji připojíte do USB portu, můžete ji ihned začít používat. Ergonomický design a velmi kvalitní laserový snímač zaručují precizní kontrolu pohybu při práci s jakoukoli aplikací.

Laser Desktop Mouse


Neklouzavý povrch umožňuje příjemnou manipulaci s myší, zatímco její tři programovatelná tlačítka mohou jedním klikem vykonávat klíčové funkce. Rolovací kolečko lze zároveň používat i jako klasické tlačítko, přičemž další dvě tlačítka jsou umístěna po straně. Pouhým dotykem si přizpůsobíte rychlost myši Laser Desktop Mouse tak, aby co nejlépe odpovídala vašim potřebám.

Všechny myši se dodávají se softwarem na CD a uživatelskou příručkou. Myši jsou již k dostání v obchodech: Wireless Laser Notebook Mouse za 669 Kč, Wireless Bluetooth Laser Notebook Mouse za 949 Kč, Wireless Laser Desktop Mouse s dobíjecí dokovací stanicí za 599 Kč a Laser Desktop Mouse za 579 Kč.


Komentáře