Nové chytré hodinky od Sony budou podporovat NFC

Novinky |

Společnost Sony podle všeho již na konci příštího týdne představí své nové chytré hodinky, které se budou mimo jiné umět propojit se smartphonem pomocí technologie NFC.

Nové chytré hodinky od Sony budou podporovat NFCChytré hodinky od Sony jsou podle dobře obeznámených zdrojů portálu CNET hotovou věcí. Nejde o příliš velké překvapení, vezmeme-li v úvahu, že útržkovité informace o hodinkách se již dříve objevily na twitterovém účtu Sony Xperia a japonská společnost plánuje na konci příštího týdne na veletrhu Mobile Asia Expo 2013 představit "nový produkt". Nový model má být nástupcem hodinek Sony MN2SW, jež se nyní prodávají za cenu okolo sta dolarů.


Podle zdrojů webu CNET budou nové smartwatch opatřeny větším dotykovým displejem, než jaký má současná generace, budou minimálně voděodolné a poběží na (blíže nespecifikované verzi) Androidu. Pod displejem pak mají být umístěna tři tlačítka, podobně jako tomu je u smartphonů Xperia. Blíže nejmenovaný zdroj taktéž potvrdil, že chytré hodinky od Sony budou opatřené technologií NFC, jež umožní jednoduché propojení s chytrým telefonem. Sony zatím odmítlo spekulace komentovat.

 

Zdroj: CNETÚvodní foto: © fotomatrix - Fotolia.com

Komentáře