Nová řada SSD disků od Kingston Digital

Novinky |

SSDNow Value je název nové řady SSD disků společnosti Kingston Digital Europe, která dle výrobce nabízí solidní poměr mezi cenou a výkonem.

Nová řada SSD disků od Kingston Digital
Dalo by se tedy říci, že nová řada úložných zařízení je určena pro ty, kteří hledají levný způsob upgradu svého počítače spojeného hlavně se zvýšením rychlosti. Model Kingston SSDNow V200 je vybaven rozhraním SATA Rev 3.0 a s rychlostí zpracování dat o hodnotě 6 Gb za sekundu je téměř dvakrát rychlejší naž jeho předchůdce s označením V100.

Disk SSDNow V200 pořídíte buďto samostatně nebo v sadě pro snadný upgrade s přidaným video průvodcem na DVD, díky kterému zvládne přesun od HDD k SSD i naprostý laik. Jednotlivé typy disku S200 přichází v kapacitách 64 GB, 128 GB a 256 GB.

Pokud si koupíte celou sadu, naleznete v balení kromě samotného disku také již zmíněné DVD s průvodcem a kromě toho i klonovací software, USB kabel a externí pouzdro pro snadný přesun dat z vašeho původního disku na nový.

Za zmínku ještě stojí nadstandardní tříletá záruka poskytovaná společností Kingston i nepřetržitá technická podpora.Úvodní foto: Kingston

Komentáře