Nova má nový videoportál. Nabízí živé vysílání, archiv i placené speciality

Novinky | 09.01.11

Televize Nova spustila v pátek svůj nový videoportál Voyo.cz, na kterém mohou diváci sledovat živé vysílání, sportovní přenosy i širokou nabídku filmových či seriálových titulů. Připravena je i speciální zpoplatněná sekce.

Portál je rozdělen do dvou hlavních částí, a to bezplatné části VOYO a placené sekce nesoucí označení VOYO+. Největší změnou oproti předešlému archivu na stránkách nova.cz je možnost sledovat živě veškerou vlastní tvorbu televize včetně hlavní zpravodajské relace spolu s přímými přenosy sportovních utkání, koncertů a podobných akcí. K dispozici je uživatelům i archiv, ve kterém naleznou záznamy všech pořadů TV Nova spolu s vybranými zahraničními seriály, jejichž počet bude postupně přibývat.

„Každému uživateli, který zhlédne epizodu svého oblíbeného seriálu v novém archivu, bude automaticky nabídnuta možnost podívat se za poplatek na další díl, jenž bude zařazen v televizním vysílání až za několik dní. Návštěvníci si také budou moci vybrat ze široké nabídky filmových titulů, připravené ve spolupráci s mnoha distribučními společnostmi,“ komentuje v tiskovém prohlášení placenou sekci VOYO+ mluvčí Michaela Fričová.

Filmy nebo seriálové epizody si diváci mohou přehrát přímo ve svém prohlížeči, zanedlouho přibude také možnost si je uložit do počítače a přehrát si je později. Pro přehrání není nutná registrace, avšak pro registrované uživatele budou připravovány různé výhody, například bonusový program či nižší cena za přehrání. Více informací naleznete na stránkách www.voyo.cz.


Komentáře