Nová funkce na Twitteru umožní ztlumit nechtěné uživatele

Novinky |

Twitter testuje novou funkci, která umožn uživatelům jeho sociální sítě zakázat zobrazování příspěvků od vybraných uživatelů.

Nová funkce na Twitteru umožní ztlumit nechtěné uživatele
Stává se to asi každému z nás - přidáte si/následujete někoho na sociální síti, avšak brzy tohoto rozhodnutí začnete litovat. Problém je, že někdy si daného člověka jen tak snadno nemůžete ze svých kontaktů opět odstranit, jelikož by to mohlo vést k roztržce mezi přáteli, hádce v rodině či poškodit firemní vztahy. Některé sociální sítě jako například Facebook umožňují skrývat příspěvky jiných lidí, kdežto jiné (jako třeba Twitter) to neumožňují.


Nyní však Twitter podle nových informací testuje funkci, která umožňuje skrývat příspěvky od výše zmíněných lidí v jeho oficiální aplikaci. Někteří uživatelé nyní vidí možnost s označením "Ztlumit" jak na Androidu, tak na iOS. Pokud uživatel funkce využije, nebudou mu od daného člověka chodit žádné tweety. Není zatím bohužel jasné, zda a kdy se funkce dočkají ostatní uživatelé této sociální sítě - mluvčí společnosti to odmítl komentovat.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: (c) venimo - Fotolia.com

Komentáře