Nová beta verze Google Chrome přináší výrazně rychlejší prohlížení stránek

Novinky | 18.03.09

Google v úterý uvolnil novou beta verzi prohlížeče Chrome, která přináší několik funkcí a znatelné zvýšení rychlosti již tak rychlého browseru.

Beta verze Google Chrome je výrazně rychlejší 

 

Detailní popis vylepšení prohlížeče byl zveřejněn na novém Google Chrome blogu. Za zmínku stojí například možnost plného přiblížení prohlížené stránky, automatického rolování či nový způsob natahování jednotlivých karet v browseru k vytvoření uceleného „side-by-side“ pohledu. Největší zlepšení však spatřujeme v nemalém navýšení rychlosti prohlížení stránek díky nové technologii zobrazování obsahu stránek.

 

 

„Nejlepší věcí na naší nové beta verzi je rychlost – je o 25 procent rychlejší při testech na našem V8 benchmarku a o 35 procent rychlejší v testu Sunspider benchmark než aktuální stabilní verze Google Chrome. Oproti originální beta verzi dosahuje dokonce dvojnásobné rychlosti,“ říká prokuktový manažer Brian Rakowski z firmy Google na svém blogu. „Snažíme se o okamžité zakomponování nových funkcí a technologií do našeho prohlížeče a nechceme s nimi čekat až do uvolnění nových velkých verzí prohlížeče.“

 


Komentáře