Nová aplikace umožní bezproblémový přechod z Androidu na iOS

Novinky |

Apple ukázal novou androidovou aplikaci, která uživatelům umožní snadno přesouvat jejich data z operačního systému Android na iOS.

Nová aplikace umožní bezproblémový přechod z Androidu na iOSNová aplikace s názvem Move to iOS bude schopná přetáhnout například kontakty, fotografie a dokonce i aplikace třetích stran, jež jsou dostupné pro obě platformy. „Prostě si stáhnete aplikaci Move to iOS a budete moci bez jakýchkoli problémů přejít z Androidu na iOS,“ uvedli představitelé Apple na konferenci WWDC. „Aplikace bezpečně přenese vaše kontakty, historii práv, fotografie, webové záložky, e-mailové účty kalendáře, pozadí displeje či knihy.“


Jakmile je přenos dat dokončen, uživatel může vzít svůj androidový telefon a zanést jej do Apple Store k recyklaci. Aplikace Move to iOS bude vydána spolu s iOS 9 ve třetím čtvrtletí tohoto roku a půjde o první ze dvou aplikací Apple určených pro Android. Tou druhou bude Apple Music, jež za měsíční předplatné ve výši cca 250 Kč umožní neomezené streamování hudby z katalogu iTunes a nabídne také přístup k exkluzivnímu rádiu Beats 1.    

 

Zdroj: CNETÚvodní foto: (c) koniukh - Fotolia.com


Související články
Komentáře