Norton odstartoval prodej elektronických licencí v ČR

Novinky | 07.08.11

Kromě klasických krabicových verzí lze nyní bezpečnostní produkty Norton 360 a Norton Internet Security zakoupit i formou elektronické licence přímo od týmu Norton nebo od jednotlivých autorizovaných distributorů.

Ke stažení softwaru potom stačí pouze aktivační kód, takže zákazníci mohou používat zakoupený produkt téměř okamžitě. Česká republika je dle tiského prohlášení první zemí v Evropě, kde tým Norton společnosti Symantec prodej elektronických licencí zahájil. Jedná se přitom o pouhé rozšíření možností prodeje, klasické krabicové verze jsou nadále k dostání.

Díky PC Worldu máte možnost si oba nabízené produkty bezplatně vyzkoušet po dobu celých 90 dní. Podrobnější informace a odkaz ke stažení získáte prostřednictvím následujících odkazů:

 

Download: Norton 360 v5.0 na 90 dnů zdarma

Vzhledem k dramatickému narůstu hrozeb potřebují uživatelé komplexní ochranu identity, počítače a důležitých souborů, když jsou on-line a vyhledávají, nakupují, věnují se bankovnictví nebo si povídají s přáteli na sociálních sítích. Tým Norton společnosti Symantec jim k tomuto účelu nabízí komplexní bezpečnostní software Norton 360 verze 5.0.

Norton 360 verze 5.0

Download: Norton Internet Security 2011 na 90 dnů zdarma

Norton Internet Security 2011 potvrzuje závazek týmu Norton vytvářet v rámci boje proti počítačové kriminalitě rychlé a efektivní bezpečnostní produkty. Součástí softwaru je i bezplatný nástroj Norton Power Eraser určený k agresivnímu vyhledávání a odstraňování falešných antivirových neboli „scarewarových“ aplikací.

Norton Internet Security 2011


Komentáře