Nokia N97 mini Gold Edition

Novinky | 28.02.10

Společnost Nokia oznámila uvedení Nokia N97 mini Gold Edition - malého mobilního počítače skrývajícího v sobě vlajkovou loď řady Nokia Nseries.

Nokia N97 mini Gold Edition

 

Vyklápěcí 3,2“ dotykový displej modelu Nokia N97 mini Gold Edition nabízí uživatelsky přizpůsobitelnou domovskou obrazovku, díky čemuž můžete zůstat v neustálém kontaktu s nejnovějšími informacemi a zprávami z vašich oblíbených blogů a informačních zdrojů. Plná QWERTY klávesnice napomůže k rychlé komunikaci s vašimi přáteli a rodinou prostřednictvím textových zpráv, e-mailu nebo psaní statusů do profilů na službách jako jsou Facebook nebo Twitter.

 Novinka nabízí 8 GB paměti rozšiřitelné až na 24 GB, které můžete využít pro ukládání fotografií, videí a mnohého dalšího. Navíc si můžete užívat 5 megapixelového fotoaparátu s optikou Carl Zeiss a duálním LED bleskem. Vysokorychlostní internet je dostupný prostřednictvím WiFi , mobilních sítí, Bluetooth či microUSB 2.0.

Nokia N97 mini Gold Edition je doplňkem pro fanoušky sociálních sítí, kteří si potrpí na styl. Na pultech obchodů v České republice se objeví v průběhu dubna za orientační cenu 15 000 Kč včetně DPH.


Komentáře