Nokia Asha 310 - dotykový lowend s Wi-Fi a Dual SIM

Novinky |

Nový zástupce řady Asha nabídne za málo peněz poměrně hodně muziky. Hlavní předností novinky Asha 310 je podpora současného využívání dvou SIM karet a integrovaný Wi-Fi modul.

Nokia Asha 310 - dotykový lowend s Wi-Fi a Dual SIM
Lowendová řada telefonů Asha se rozrostla o nového zástupce Asha 310. Telefon cílí především na méně náročné uživatele, kteří však ocení možnost práce se dvěma SIM kartami a možnost připojení k internetu přes Wi-Fi. Asha 310 je vybavena 3palcovým kapacitním displejem  s rozlišením 400 x 240 px, 2MPx fotoaparátem, 20MB uživatelskou pamětí a podporou až 32GB paměťové karty MicroSD. Na jedno nabytí má novinka vydržet až 17 hodin hlasového hovoru nebo 25 dní v pohotovostním režimu.

Hlavní předností telefonu má být dvojice slotů pro SIM karty a systém pro snadnou výměnu Easy Swap. Jedna SIM karta je umístěna klasicky pod baterií, zatímco druhá lze vložit do postranního slotu bez nutnosti vypínání zařízení. Za pomocí softwarového správce SIM karet si mohou uživatelé vytvořit až pět profilů a nastavit tak, která SIM karta se bude používat pro volání, zprávy, internetová data apod.

Na trh bude novinka uvedena v prvním čtvrtletí letošního roku. Prodávat se bude v Asii, Indii, na Středním východě, v Africe a Brazílii za cenu 102 dolarů (zhruba 1900 Kč). Zda a kdy se dostane také na evropský trh, zatím Nokia neuvádí.

 

Zdroj: Nokia.comGsmarena.comÚvodní foto: Nokia

Komentáře