Nástupce Samsung Galaxy S3 Mini bude na konci května

Novinky |

Samsung údajně v blízké budoucnosti vydá více telefonů, než se očekávalo - již v květnu bychom se měli dočkat nového Galaxy S3 Mini.

Nástupce Samsung Galaxy S3 Mini bude na konci květnaI když samotný Samsung zatím nic nepotvrdil, portál TechTastic našel několik nových modelů na dosud nezveřejněných stránkách Samsungu a jedním z nich je refresh S3 Mini ve dvou verzích s označením GT-I9190 a GT-I9195. Jeden se bude prodávat jako S4 Mini a druhý jako S4 Mini Duos. Ani jeden z telefonů nebude samozřejmě tak výkonný jako vlajková loď Galaxy S4, avšak S4 Mini se tomu bude alespoň blížit. Zařízení má být opatřeno 4,3palcovým displejem s rozlišením 960 x 540 pixelů, čtyřjádrovým procesorem a 8MP kamerkou. Současný S4 Mini nabízí rozlišení 480 x 800 pixelů, dvoujádrový procesor a 5MP kamerku.


Mini Duos bude vybaven slabším procesorem s polovinou jader, než jeho dvojče a bude zaměřen na trhy, kde lidé ve velkém využívají funkci duálních simkaret. Stránky Samsungu tvrdí, že telefony budou dostupné v na konci května. To je asi vše, co prozatím víme, i když lze již nyní říci, že obě zařízení budou s největší pravděpodobností opatřena Androidem 4.2.2 s rozlišením TouchWiz. Cena by se měla pohybovat okolo čtyř set dolarů.

 

Zdroj: Techspot

 Úvodní foto: © Scanrail - Fotolia.com

Komentáře