Nástroj Adobe Photoshop Elements 9 Editor je nyní dostupný i pro počítače Mac

Novinky |

Grafický softwarový nástroj Adobe Photoshop Elements 9 Editor je nově dostupný k zakoupení v Mac App Store, online obchodu s aplikacemi společnosti Apple.

Nástroj Adobe Photoshop Elements 9 Editor je nyní dostupný i pro počítače Mac
„Výkonné funkce v programu Photoshop Elements Editor 9 dokonale doplňují iPhoto a jsou zaměřeny na uživatele, kteří chtějí díky pokročilé kompozici a zajímavým efektům pozvednout své fotografie na vyšší úroveň,“ řekl Winston Hendrickson, viceprezident divize Digital Imaging Products společnosti Adobe. „Byl to Photoshop, který pomohl propagovat tvořivost na počítačích Mac, takže je příhodné, že prvním vstupem Adobe do obchodu Mac App Store je tato speciální edice programu Photoshop Elements.“

Photoshop Elements 9 Editor obsahuje editační funkce, které jsou k dispozici v plné verzi nejprodávanějšího spotřebního softwaru pro úpravy fotografií. Adobe Photoshop Elements 9 Guided Edits nabízí instrukce pro tvorbu grafických efektů krok za krokem, jako je Out of Bounds pro vytváření fotografií přesahujících mimo stránku, Pop Art pro vytváření obrázků v retro stylu nebo Perfect Portraits pro snadné retušování. Uživatelé mohou okamžitě odstranit smítka z fotografií nebo opravit vady jedním tahem štětce Spot Healing, který používá výkonnou technologii pro inteligentní úpravy převzatou z Photoshopu CS5 beroucí v potaz původní obsah.

Další zajímavou funkci programu Photoshop Elements 9 Editor představuje automatické spojování  výrazů obličeje z několika různých snímků do jedné fotografie. Adobe Photomerge Style Match pak analyzuje stylistické charakteristiky, jako je kontrast nebo barevný tón jakékoliv fotografie a automaticky je aplikuje na další fotografii.

Zkratky nakonec poskytují rychlé opravy, jako je bělení zubů či vytváření modrého nebe, a automatizované možnosti rozložení slouží k rychlé prezentaci vybraných fotografií. Uživatelé mohou doma také vytvářet a tisknout vlastní kalendáře, pohlednice nebo fotografické knížky.


Komentáře