Nakupování PC využitím technologie Vision od AMD

Novinky | 11.09.09

AMD zjednodušuje nakupování osobních počítačů díky snadno pochopitelným uživatelským modelovým situacím: Prohlížet, Sdílet, Vytvořit.

AMD Vision

Společnost AMD představila nový způsob, jak spotřebitelům pomoci vybrat osobní počítač, který nejlépe vyhovuje jejich potřebám. Technologie Vision, navržená ve spolupráci s maloobchodními prodejci a výrobci, se na rozdíl od tradičního modelu, který se soustředí na technické specifikace jednotlivých hardwarových komponentů, technologie Vision porovnává výkon celých sestav. Předvádí běžným uživatelům spojený výpočetní výkon CPU a GPU v grafických operacích a udává, jak moc je PC s AMD optimizováno pro video, digitální média a tvůrčí činnost. Technologie tak navrací průmysl do časů marketingu založeného na výkonu CPU a popisuje dovednosti počítače v pojmech činností, které lze na sestavě provádět - prohlížet, sdílet, vytvořit. To spotřebitelům pomůže činit informovanější nákupní rozhodnutí.

Notebooky s podporou technologie Vision od AMD by měly být široce k dostání na pultech maloobchodních prodejců a online během nákupní prázdninové sezóny, v době kolem vydání operačního systému Windows 7.


Komentáře