Na trh přichází Acer Iconia Tab A510 Olympic Games Edition

Novinky |

Na veletrhu CeBIT v německém Hannoveru byla společností Acer představena olympijská edice tabletu Iconia Tab A510.

Na trh přichází Acer Iconia Tab A510 Olympic Games Edition
Tablet oplývá nejnovějšími technologiemi, jako je třeba čtyřjádrový procesor Nvidia Tegra 3 pro multitaskingové operace nebo baterií s kapacitou 9 800 mAh, která zaručuje dle výrobce až 15hodinovou výdrž. Vyšší kapacita baterie přitom naštěstí neznamená větší rozměry přístroje.

Tablet disponuje i aplikacemi pro vyšší efektivitu, jako je Acer Print pro bezdrátový tisk. Tato aplikace je kompatibilní s většinou značkových tiskáren na trhu. Další dostupnou aplikací je Polaris Office s optimalizací pro tablety, jež umožňuje upravovat a číst dokumenty ve formátu MS Office.

Iconia Tab A510 nabízí i technologii potlačení šumu, která zvyšuje kvalitu nahrávaného zvuku, videohovory jsou prováděny v HD kvalitě. Zvukový výstup je zajištěn 5.1kanálovým systémem Dolby Mobile 3+.

Olympijská edice tabletu byla společností Acer vytvořena speciálně pro letošní letní olympijské hry, v řadě budou následovat i další výrobky. Acer Iconia Tab A510 Olympic Games Edition bude v prodeji už v průběhu března.Úvodní foto: Acer

Komentáře