Na trh přicházejí inovované notebooky HP Pavilion

Novinky |

Nové notebooky řady Pavilion, které se vyznačují především charakteristickým designem HP Mosaic, přináší na trh společnost HP.

Na trh přicházejí inovované notebooky HP Pavilion
Notebooky HP Pavilion řady g, tedy modely g6 a g7, se vyznačují zaoblenými zkosenými hranami a atraktivními barevnými odstíny. K dispozici jsou v zářivě černé a rubínově červené. Klávesnice a numerický blok jsou zapuštěny do těla notebooku. Oba modely jsou pak vybaveny integrovanou kamerou HP Webcam a audio systémem Dolby Advanced Audio s reproduktory Altec Lansing. Rychlý přenos souborů zajišťuje USB 3.0.

Další inovovanou řadou je HP Pavilion dv, v níž jsou k dispozici modely dv6 a dv7. Jejich benefitem je elegantní vzhled a ergonomické tvarování příjemné na dotek. Zvuk je řešen nadstandardně technologií Beats Audio se čtyřmi vestavěnými reproduktory, model dv7 navíc disponuje i subwooferem.

Obě řady, tedy jak g, tak dv, jsou vybaveny efektivním chladícím systémem HP CoolSense. Další z použitých technologií, HP ProtectSmart, chrání pevný disk a data na něm umístěná při pádu notebooku na zem. Software HP SimplePass zase umožňuje přístup k jednotlivým uživatelským profilům za použití otisku prstu.

Řada g je na českém trhu k dispozici od začátku dubna letošního roku, doporučená maloobchodní cena modelu g6 je 12 490,- včetně DPH, modelu g7 potom 14 990,-. Modely HP Pavilion řady dv budou v prodeji od poloviny dubna, jejich cena bude ještě upřesněna.Úvodní foto: HP

Komentáře