Na trh přicházejí hybridní ultrabooky Lenovo s Windows 8

Novinky |

Lenovo přichází na český trh s trojicí konvertibilních ultrabooků, která potěší zejména vyznavače mobility. První dvě zařízení, IdeaPad Yoga 13 a IdeaPad Yoga 11, se liší velikostí displeje, třetí model ThinkPad Twist pak cílí na business zákazníky.

Na trh přicházejí hybridní ultrabooky Lenovo s Windows 8
Obě „jógy“ jsou vybaveny kloubem otočným o celých 360 stupňů (a samozřejmě i dotykovým displejem), což jim umožňuje přetvořit se rázem z ultrabooku na tablet. Zatímco 13palcová verze tohoto hybridu disponuje procesorem Ivy Bridge od Intelu, 11palcová verze bude vybavena procesorem nVidia Tegra 3. Oba modely budou kromě klasické stříbrošedé barvy k dispozici i v oranžové barvě. Lenovo IdeaPad Yoga 13 se bude na českém trhu prodávat za cenu od 22 900,- Kč bez DPH, Yoga 11 potom za 15 900,- Kč bez DPH.

Poslední model ThinkPad Twist je určen zejména pro byznys a disponuje 12,5palcovou IPS obrazovkou. Uživatelé si mohou zvolit verzi operačního systému, nejvyšší procesor Intel Core i7 i SSD disk. ThinkPad Twist se bude prodávat za cenu od 19 990,- bez DPH, v prodeji pak bude od prosince.

Lenovo ThinkPad TwistÚvodní foto: Lenovo

Komentáře