Na Samsung Galaxy S III si budeme muset počkat

Novinky |

Očekávaná třetí verze smartphonu Samsung Galaxy S III se dle posledních informací neobjeví na letošním ročníku veletrhu Mobile Word Congress, Samsung jej později představí sám.

Na Samsung Galaxy S III si budeme muset počkat
 

Korejský výrobce elektroniky Samsung měl dle očekávání uvést nový model populárního smartphonu Samsung Galaxy S III již na barcelonském veletrhu MWC, který letos začíná 27. února. Zpravodajský deník TechRadar však tyto zvěsti vyvrátil s tím, že sám Samsung popřel uvedení telefonu již na MWC. „Následník smartphonu Galaxy S2 bude veřejnosti představen na zvláštní akci, jež proběhne v první polovině tohoto roku,“ sdělili údajně zástupci společnosti. Samsung má dle svých slov v plánu uvést nový smartphone později, aby mezi jeho představením a započetím prodeje nebyla příliš dlouhá prodleva.

Důvod zpoždění výroby není znám, avšak diskutuje se o možných neočekávaných problémech ve výrobním procesu. Vyskytl se i názor, že se Samsung chystá představit produkt při zvláštní příležitosti proto, aby na veletrhu nezapadl mezi ostatní novinky a lépe se dostal do uživatelského povědomí.

Ačkoliv ještě výrobce nezveřejnil oficiální technické specifikace, očekává se, že by měl být smartphone poháněn čtyřjádrovým 1,5 GHz procesorem a měl by běžet na OS Android Ice Cream Sandwich s grafickou nadstavbou z produkce Samsungu. Telefon by měl být dále vybaven 4,65palcovým displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů a 12Mpx kamerou.


Úvodní foto: © arrow - Fotolia.com

Komentáře