Na internet unikly další fotografie barevných iPhonů

Novinky |

Na internetu se objevily nové obrázky barevných obalů plastikových iPhonů 5C, a to v růžové, žluté, modré a zelené barvě.

Na internet unikly další fotografie barevných iPhonůS fotografiemi (1,2) jako první přišel americký portál 9to5Mac a je z nich zřejmé, že nové levné iPhony budou dostupné hned v několika barvách a opravdu ponesou označení 5C. Nový iPhone se od svého dražšího bratříčka 5S bude po vizuální stránce odlišovat tím, že bude mít plastovou zadní část a bude dostupný mimo tradiční bílou a černou i v nových barvách. Kromě toho má být i méně výkonný. Podle neoficiálních informací má stát telefon bez smlouvy s operátorem 399 dolarů, tedy asi 7 600,- Kč. V České republice to však téměř jistě bude o něco více.


V uplynulých týdnech se fotografie a videa ukazující údajný iPhone 5C na internetu objevily již několikrát. V srpnu bylo dokonce zveřejněno video, na němž uživatel předváděl některé funkce nového zařízení. Očekává se, že Apple představí iPhone 5C spolu s dražším iPhone 5S již za necelý týden 10. září na své každoroční konferenci v San Franciscu.

 

Zdroj: CNETÚvodní foto: (c) bloomua - Fotolia.com

Komentáře