Myš Genius s výdrží baterie půl roku

Novinky |

Genius představil bezdrátovou myš Ergo 7000 s ergonomickým designem. Jedná se o další z řady myší, která používá optický senzor s rozlišením snímacího senzoru 1200 dpi. Baterie díky úsporné technologii dokáže napájet myš až šest měsíců.

Myš Genius s výdrží baterie půl roku
Mimo standardních tří - dvou klasických a třetího společného s rolovacím kolečkem - disponuje myš ještě dvojicí tlačítek, které slouží v základním nastavení pro předchozí a následující stránku při prohlížení webu a dokumentů. Tato dvě tlačítka lze ale volitelně přiřadit i k jiným, často se opakujícím činnostem. Ergo 7000 je spojena bezdrátově s USB přijímačem pomocí radiové bezdrátové technologie s frekvencí 2.4 GHz. O napájení se stará jedna AA baterie, která díky úspornosti myšky vydrží podle výrobce až 6 měsíců. Při častém přenášení uživatelé ocení mechanismus, kterým přilepí myš k notebooku. Tuto výroční edici myší Genius ozvláštnil dvěma logy – stávajícím a také historickým z roku 1985 s myškou, které na sobě měly první produkty této značky.

Na výběr je ze tří barevných variant - černé, metalicky fialové a metalicky zelené. Doporučená koncová cena novinky je 329 Kč včetně DPH.
Úvodní foto: genius

Komentáře