MSN po 10 letech mění tvář

Novinky | 04.11.09

Server MSN.com provozovaný Microsoftem dostává po letech čekání novou tvář. Prozatím jen ale v preview verzi.

MSN.com se od základu mění

Server MSN.com dostane po více jak deseti letech zbrusu novou tvář, jejíž předběžnou verzi si již můžete prohlédnout zde. Častí návštěvníci komplexního serveru si okamžitě všimnou obrovských změn, které mají za cíl celkově zjednodušit a zpřehlednit vzhled MSN.com. Nutno dodat, že již v preview verzi se to webovým designérům docela povedlo.

Pokud srovnáme starou a novou verzi webu redmondského giganta, liší se především počtem odkazů. V preview verzi zbrusu nové tváře MSN.com ji je sotva polovina. Microsoft tak reaguje na četné stížnosti uživatelů na přehlednost webu a občas velkou náročnost při hledání toužené informace.

Nové MSN jde navíc s dobou a je přímo propojeno se společenskými sítěmi. V pravém dolním rohu uživatel najde loga Windows Live, Facebook a Twitter, které může využít například k přímé změně svého statusu ze stránek MSN.com.

Ač jde pouze o preview verzi, Microsoft jasně ukázala, kam svůj hlavní web MSN.com hodlá vést. Počkejme si na další fázi jeho vývoje a s radostí můžeme říci, že se je na co těšit.


Komentáře