Microsoft zpřístupnil preview verzi Office pro Mac 2016

Novinky |

Microsoft oznámil, že na svém webu zcela zdarma zpřístupnil preview verzi svého nového kancelářského balíku Office pro Mac 2016.

Microsoft zpřístupnil preview verzi Office pro Mac 2016Nová verze Office přináší přepracované aplikace Word, PowerPoint, Excel, OneNote a Outlook. I když si aplikace zachovávají svůj styl známý z Office 2011 pro Mac, je jejich uživatelské rozhraní na první pohled čistší a přehlednější. Office 2016 pro Mac obsahují prakticky stejné funkce jako současná verze tohoto kancelářského balíku pro operační systém Windows a jsou taktéž propojeny s OneDrive. Na druhou stranu se uživatelé mohou těšit na některé specifické funkce určené pro OS X – zmínit lze například režim full screen.


Pokud si chcete nový balík vyzkoušet, stáhnout si jej můžete zde. Jedinou podmínkou je, abyste na svém Macu měli nainstalován OS X Yosemite. Preview verzi Office 2016 pro Mac lze bez problémů nainstalovat vedle Office 2011. Microsoft Office 2016 pro Mac i Windows oficiálně vydá v druhé polovině tohoto roku. Předplatitelé Office 365 budou mít novou verzi balíku zpřístupněnou ihned po jeho vydání.

 

Zdroj: TechspotÚvodní foto: PCWorld

Komentáře